Воскресенье , 20 Август 2017
Сьогодні заслужені перед Батьківщиною люди доведені до зубожіння. Що завтра буде з нами і нашими дітьми? (відео)

Сьогодні заслужені перед Батьківщиною люди доведені до зубожіння. Що завтра буде з нами і нашими дітьми? (відео)

Сьогодні працівники намета «Опозиційного блоку» на площі Незалежності знову зіткнулися з агресією. До них підійшла жінка, яка в злісный формі цікавилася дозвільними документами, знімала роботу наметовиків на камеру телефону, і погрожувала розмістити відео на ютубі.
Ми бажаємо успіху жінці в роботі на ютубі і дякуємо за безкоштовну рекламу. Нам дуже важлива увага до нашої роботи. Завдяки спілкуванню наметовиків з жителями міста, оголюються проблеми, які піднімають нікопольці. Сьогодні у числі найбільш незахищених громадян України — пенсіонери. Люди, які відроджували з попелу країну після Великої Вітчизняної війни, сьогодні забуті і не потрібні владі. Їх одкровення — крик душі. Їх героїчну історію розтоптали, а самих героїв довели до зубожжіння.  Сьогодні це відбувається з заслуженими перед Батьківщиною людьми. Що завтра буде з нами і нашими дітьми?
Користуючись нагодою, нагадуємо, що всі дозвільні документи на роботу наметів «Опозиційного блоку» є. Всю необхідну інформацію можна отримати в міськраді. Всім громадянам — розуміння і миру в душі і в країні.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates