Вторник , 24 Октябрь 2017
Очевидець подій розповів про подробиці масової бійні на гірськолижному курорті Драгобрат

Очевидець подій розповів про подробиці масової бійні на гірськолижному курорті Драгобрат

Очевидець подій (з відомих причин він побажав залишитись анонімом), розповів подробиці сутички:

Чи то атошники чи то Правий Сектор прийшли на базу Хата Магната. Почали вимагати «гостину», проте розраховуватись за надані послуги відмовилися. Коли охоронець закладу зробив їм зауваження — його сильно побили, наразі він присмерті у лікарні. Кухарю зламали ногу, а також почали бити відвідувачів. На місце прибув хазяїн закладу зі зброєю. Прикладом вирубив одного з хуліганів, інших узяв на мушку. За цей час до Хати Магнати на допомогу прийшли сусіди закладу та охорона. Хуліганів побили, зв’язали скотчем та викликали міліцію. Зв’язаних розбійників передали правоохоронцям, — розповів він.

Достеменно стало відомо, що влаштували стрілянину бійці Правого Сектору, котрі кілька тижнів тому організовано заїхали на територію Закарпаття. Наше видання, нагадаємо, уже писало про це. Тоді ми повідомляли про кілька сотень озброєних до зубів екстремістів, які організовано проникли на територію області і розпочали готуватися до диверсійної діяльності.
Схоже, сьогодні ми побачили перші результати цієї підготовки.

Однак чимало питань викликає місце та обставини події. Так, відомо, що правосекторівці застосували проти туристів вогнепальну зброю із бойовими набоями. В результаті, постраждало троє людей. Серед них наразі і постраждалі у важкому стані. Деталей перестрілки поки не повідомляється. Відомо тільки, що за туристів намагалися заступитись охоронці готелю.

Тому зараз виникає питання: яку ціль переслідують екстремісти з Правого Сектору, коли в розпал туристичного сезону розстрілюють туристів? Навряд чи подібна «політика» позитивно вплине на ситуацію в області та розвиток у Закарпатті туристичної сфери.

Водночас, станом на 15:00 на курорт Драгобрат продовжують прибувати правоохоронці, інформують з місця подій. В’їзд до туристичної частини курорту, де власне й сталися розбірки обмежено – правоохоронці виставили пости. Велика кількість силовиків також в районі бази Хата Магната. Разом з тим, за інформацією від представників місцевого Правого Сектору, в бік Драгобрата вирушили активісти ПС з Івано-Франківщини.

Додамо також, що комплекс Хата Магната є одним з кращих на курорті Драгобрат, а відповідно й недешевим, хоча на офіційному сайті комплексу ви не знайдете жодну конкретну ціну за номер, лише позначку «договірна».

http://www.ua-reporter.com/novosti/185521

kib_0 kib6_0 kib5_0 kib4_0 kib3_0 dr dr8 dr7 dr6 dr5 dr4 dr2 krov1_0

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.Необходимы поля отмечены *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates